Produkt dnia
Gino Rossi - Botki Moska DBF451.D36.X900.9900.F
Gino Rossi - Botki Moska DBF451.D36.X900.9900.F
599,90 zł 329,00 zł
Gino Rossi - Czółenka Frida
Gino Rossi - Czółenka Frida
399,90 zł 229,00 zł
Gino Rossi - Czółenka Modena
Gino Rossi - Czółenka Modena
449,90 zł 150,00 zł
Producenci

Polityka prywatności

Deklaracja Zachowania Prywatności

Firma Lima przykłada wiele uwagi ochronie poufności informacji użytkowników. Niniejsze zasady zachowania poufności informacji wyjaśniają sposób gromadzenia i wykorzystywania danych. Dotyczą one serwisu limabuty.com.pl; nie odnoszą się one do żadnych innych dostępnych online i offline witryn sieci Web, produktów firmy Lima . Prosimy o przeczytanie całego tekstu zasad zachowania poufności.

Zbieranie Danych Osobowych

Jeśli zaistnieje taka potrzeba, zwracamy się do użytkownika o przekazanie informacji pozwalających na określenie jego tożsamości (czyli danych osobowych) lub informacji kontaktowych. Takie informacje są zazwyczaj potrzebne, kiedy konieczne jest zamówienie biuletynów wysyłanych pocztą e-mail, albo podczas zakupów w sklepie internetowym firmy Lima . Dane osobowe zbierane poprzez witrynę limabuty.com.pl zazwyczaj zawierają tylko adres poczty e-mail czy lokalizację, mogą jednak zawierać także inne informacje konieczne do zrealizowania zamówionej przez użytkownika usługi. Na przykład: Jeżeli użytkownik wybierze transakcję, która wymaga płatności (np. dokona zakupu), zwrócimy się do niego o podanie danych osobowych niezbędnych do zrealizowania płatności i dostarczenia zamówienia, takich jak: imię i nazwisko, adres, numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej. Firma Lima może udostępnić dane osobowe użytkownika, jeżeli jest do tego zobowiązana albo uprawniona na mocy obowiązujących przepisów prawa lub jeśli uzna, działając w dobrej wierze, że takie postępowanie jest niezbędne do:

(a) przestrzegania przepisów prawa lub podporządkowania się nakazom sądowym nałożonym na firmę lub witrynę;

(b) ochrony lub obrony praw albo własności firmy Lima i jej witryn sieci Web.

Kontrola Danych Osobowych

Po udostępnieniu w witrynie limabuty.com.pl danych osobowych, dane te nie będą udostępniane osobom trzecim bez zgody użytkownika w celach lub w sposób inny niż określone powyżej. Dane te zostaną wykorzystane wyłącznie w celach określonych powyżej.

Dostęp do Danych Osobowych

Użytkownikowi udostępnione zostaną sposoby weryfikowania poprawności i aktualności jego danych osobowych. Użytkownik ma możliwość wglądu do swoich danych osobowych i ich modyfikowania.

Bezpieczeństwo Danych Osobowych

Firma Lima dba o bezpieczeństwo danych osobowych użytkownika. Dane osobowe udostępniane przez użytkowników są przechowywane na serwerach o ograniczonym dostępie tylko w celu zrealizowania zamówionej usługi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl